Białystok

tel. 85 749 99 09 (biuro sprzedaży)
bialystok@rogowski.com.pl

Warszawa

tel. 22 642 03 55 (biuro sprzedaży)
warszawa@rogowski.com.pl

Obsługę inwestycji warszawskich prowadzi nowo otwarte biuro sprzedaży przy al. Wilanowskiej 67 E lok U5.

Mieszkania Białystok

Białystok Apartamenty Kręta

Apartamenty Kręta

Apartamenty Kręta
Białystok, ul.Kręta
Termin realizacji: czerwiec 2017
mieszkania od 41 m2 do 88 m2

Najpopularniejsze osiedle Białegostoku.
Nowe Miasto jest najbardziej poszukiwaną lokalizacją w mieście. Dlaczego? Udało się tu stworzyć osiedle spełniające wszystkie wymagania nowoczesnych mieszczan. Są ogólnodostępne tereny rekreacyjne i atrakcyjne placówki handlowe. Dojazd do centrum to kwestia paru minut.
Apartamenty Kręta to eleganckie budynki oferujące popularne rozkłady mieszkań, podziemne parkingi i place zabaw. Położone na granicy zabudowy jednorodzinnej - zagwarantują przyszłym mieszkańcom spokój i wygodę.


Białystok Bulwary Piasta

Bulwary Piasta

Bulwary Piasta
Białystok, ul. Sybiraków
Termin realizacji:
Budynki 1,2,3 - gotowe do odbioru.
Budynek nr 4 realizacja 31.10.2018r.
Budynek nr 5 realizacja 31.12.2018r.

Przy dolinie rzeki Dolistówka, z gwarancją zielonego sąsiedztwa.
Na popularny osiedlu Sybiraków graniczącym z osiedlem Piasta proponujemy osiedle stworzone dla osób, które chcą mieszkanie w mieście połączyć z codziennym obcowaniem z naturą. Teren inwestycji graniczy z pasem ochronnym rzeki - dzięki temu od południa osiedle sąsiadować będzie z rekreacyjnymi bulwarami. Z każdego mieszkania w inwestycji zapewniamy przynajmniej boczny widok na tereny zielone.


Białystok Apartamenty Tysiąclecia III + IV

Apartamenty Tysiąclecia III + IV

Apartamenty Tysiąclecia III + IV
Białystok, Al. 1000-lecia PP
Termin realizacji: budynek nr 4a i 4b - 31.12.2018 roku.
Kompleks apartamentowy dla wymagających.
Apartamenty Tysiąclecia to popularna inwestycja na rynku białostockim. Jej drugi etap to kolejna odsłona standardu, którego próżno szukać u konkurencji. Podwyższone pomieszczenia zapewniają poczucie przestrzeni, ponadstandardowe okna gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz. Budynek realizowany jest z zachowaniem najwyższych standardów – stolarka PCV, wyciszona konstrukcja, doskonała funkcjonalność.

Bogata infrastruktura publiczna: przedszkola, szkoły, przychodnie jest zapewniona na przylegającym osiedlu. Udane zakupy gwarantuje pobliska galeria handlowa z delikatesami Piotr i Paweł oraz przyszła część handlowa obiektu. Miejsce doskonale skomunikowane z centrum miasta.

Białystok Słoneczne Tarasy 2

Słoneczne Tarasy 2

Słoneczne Tarasy 2
Białystok, Al. Jana Pawła II
termin realizacji: 31 styczeń 2018r.
mieszkania od 32 do 86 m2

Południowy stok Słoneczne tarasy II,
Drugi etap popularnej inwestycji Słoneczne Tarasy. Samodzielny budynek składający się z bliźniaczych apartamentowców z własnym, ogrodzonym ogródkiem i placem zabaw dla dzieci. Niewątpliwym atutem inwestycji jest sąsiedztwo rozległych, zielonych terenów rekreacyjnych oraz wyłącznie osiedlowego ruchu samochodowego. Osiedle Słoneczne Tarasy posiadać będzie własny, dwuhektarowy park w sąsiedztwie rzeki Białej co uczyni tę lokalizację atrakcyjną dla osób ceniących możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu.

Słoneczne Tarasy II to rozsądna propozycja dla tych, którzy mieszkając w zacisznej okolicy chcieliby mieć ułatwiony dojazd do centrum i innych dzielnic miasta.

Białystok Domy Nowodworskie

Domy Nowodworskie

Domy Nowodworskie
Nowodworce k. Białegostoku, ul. Supraślska
Termin realizacji: I etap gotowe do odbioru, II etap koniec 2017r.
Domy od 130 do 140m2
Elegancka oaza spokoju.
To propozycja dla klientów poszukujących wymarzonego domu z ogrodem. Położone na wzniesieniu gwarantują niepowtarzalne widoki na dolinę rzeki Supraśl. Zaprojektowane na obszernej działce wyposażonej nawet w parking dla gości - Domy Nowodworskie w otoczeniu zieleni stanowią propozycję dla wyjątkowego klienta. Domy wyróżniają się funkcjonalnymi projektami w stonowanej architekturze. Tworzą przytulne i eleganckie osiedle. Proponowane rozwiązania i metraże zadowolą osoby poszukujące prestiżu i komfortu.


Położenie - w sąsiedztwie trasy wylotowej do uzdrowiskowego Supraśla a zarazem w pobliżu ważnych tras komunikacyjnych w mieście. Lokalizacja - na zamkniętym, strzeżonym osiedlu domów jednorodzinnych.

Białystok LegioNova

LegioNova

LegioNova
Białystok, ul. R. Kaczorowskiego (przedłużenie ul. Legionowej) / Wesoła
GOTOWE DO ODBIORU

Żyj w rytmie miasta – tu wszystko jest blisko. Coraz więcej ludzi wraca mieszkać do śródmieścia - tu bowiem mogą nie tylko oszczędzić na transporcie ale i mieć pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy. Tu można pójść na obiad, do kina czy na koncert bez konieczności używania samochodu. Tworząc koncepcję mieszkań tutaj -chcieliśmy przybliżyć naszym przyszłym mieszkańcom otaczającą ich przestrzeń. "LegioNova" to budynek sięgający piętnastego pietra. Stąd roztaczać się będą widoki na całe miasto. Chcieliśmy tę przestrzeń wpuścić do środka.


Białystok Osiedle Kraszewskiego

Osiedle Kraszewskiego

Osiedle Kraszewskiego
Białystok, ul. Kraszewskiego
Termin realizacji: realizacja 31.12.2017r.
.Białystok Kopernik Apartamenty

Kopernik Apartamenty

Kopernik Apartamenty
Białystok, ul. Kopernika
Termin realizacji: -
.Białystok Zielone Dojlidy

Zielone Dojlidy

Zielone Dojlidy
Białystok, ul.Żubrów
Termin realizacji:
Wszystko gotowe do odbioru.
Zacisze miasta.
Dojlidy to przyszłość Białegostoku - tu znajduje się siedziba Parku Naukowo-Technologiznego, w okolicy znajdziemy podstrefę ekonomiczną i uczelnie wyższe. W sąsiedztwie Pałacu Lubomirskich i Pałacu Hasbacha, w zielonym sąsiedztwie - powstaje osiedle dla osób szukających spokoju w mieście.
Inwestycja składa się z kameralnych dwupiętrowych willi miejskich o wysokości 2 pięter, w których oferujemy komfortowe czteropokojowe apartamenty oraz z kamieniczki zlokalizowanej w głębi osiedla, w której znajdziecie Państwo wygodne mieszkania 2 i 3 pokojowe.


Białystok Sun Lofty Tysiąclecia

Sun Lofty Tysiąclecia

Sun Lofty Tysiąclecia
Białystok, Al. 1000-lecia PP
termin realizacji: gotowe do odbioru
dwa ostatnie mieszkania o pow. 83 m2
Sun Lofty Tysiąclecia - oryginalna propozycja.
Od dawna dużą popularnością cieszą się lofty – przestrzenie mieszkalne adaptowane z budynków pofabrycznych. Mamy przyjemność zaprezentować Sun Lofty Tysiąclecia czyli mieszkania powstające w oparciu o istniejącą żelbetową konstrukcję budynku. Warto przemyśleć tę propozycję – dzięki słupowej konstrukcji – przestrzeń mieszkalna podlega nieograniczonej aranżacji. Południowa ekspozycja wszystkich mieszkań gwarantuje stałą obecność słońca. Sun Lofty to propozycja dla osób oryginalnych poszukujących ciekawego miejsca do życia.

Tu wszystko jest pod ręką – szkoła, przedszkole, zakupy, tereny zielone. Co ważne – zarówno dojazd do centrum, jak i dotarcie do lasów na obrzeżach miasta zajmują parę minut. Ponadto - przestronne tarasy zapewnią możliwość relaksu na świeżym powietrzu.

Białystok Zakątek Wołyńska

Zakątek Wołyńska

Zakątek Wołyńska
Białystok, ul. Wołyńska
termin realizacji: gotowe do odbioru
ostatnie mieszkanie, wykończone pod klucz, gotowe do odbioru.

Wprowadź się na młode osiedle.
Kameralna inwestycja na popularnym osiedlu Sybiraków. Gotowa infreastruktura handlowa i usługowa w sąsiedztwie. Zaciszna i spokojna lokalizacja. Mała ilość mieszkań i ich interesujące rozplanowanie gwarantują, że na Wołyńskiej zamieszkasz w dobrym towarzystwie.

Kameralna inwestycja na popularnym osiedlu Sybiraków.