Białystok

tel. 85 749 99 09 (biuro sprzedaży)
bialystok@rogowski.com.pl

Warszawa

tel. 22 642 03 55 (biuro sprzedaży)
warszawa@rogowski.com.pl

Obsługę inwestycji warszawskich prowadzi nowo otwarte biuro sprzedaży przy al. Wilanowskiej 67 E lok U5.

Mieszkania Białystok

Białystok LegioNova

LegioNova

LegioNova
Białystok, ul. R. Kaczorowskiego (przedłużenie ul. Legionowej) / Wesoła
GOTOWE DO ODBIORU

Żyj w rytmie miasta – tu wszystko jest blisko. Coraz więcej ludzi wraca mieszkać do śródmieścia - tu bowiem mogą nie tylko oszczędzić na transporcie ale i mieć pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy. Tu można pójść na obiad, do kina czy na koncert bez konieczności używania samochodu. Tworząc koncepcję mieszkań tutaj -chcieliśmy przybliżyć naszym przyszłym mieszkańcom otaczającą ich przestrzeń. "LegioNova" to budynek sięgający piętnastego pietra. Stąd roztaczać się będą widoki na całe miasto. Chcieliśmy tę przestrzeń wpuścić do środka.


Białystok Zielone Dojlidy

Zielone Dojlidy

Zielone Dojlidy
Białystok, ul.Żubrów
Termin realizacji:
termin realizacji: IV kw. 2015
Zacisze miasta.
Dojlidy to przyszłość Białegostoku - tu znajduje się siedziba Parku Naukowo-Technologiznego, w okolicy znajdziemy podstrefę ekonomiczną i uczelnie wyższe. W sąsiedztwie Pałacu Lubomirskich i Pałacu Hasbacha, w zielonym sąsiedztwie - powstaje osiedle dla osób szukających spokoju w mieście.
Inwestycja składa się z kameralnych dwupiętrowych willi miejskich o wysokości 2 pięter, w których oferujemy komfortowe czteropokojowe apartamenty oraz z kamieniczki zlokalizowanej w głębi osiedla, w której znajdziecie Państwo wygodne mieszkania 2 i 3 pokojowe.


Białystok Bulwary Piasta

Bulwary Piasta

Bulwary Piasta
Białystok, ul. Sybiraków

Termin realizacji: IV kw. 2016
mieszkania od 41 m2 do 88 m2

Przy dolinie rzeki Dolistówka, z gwarancją zielonego sąsiedztwa.
Na popularny osiedlu Sybiraków graniczącym z osiedlem Piasta proponujemy osiedle stworzone dla osób, które chcą mieszkanie w mieście połączyć z codziennym obcowaniem z naturą. Teren inwestycji graniczy z pasem ochronnym rzeki - dzięki temu od południa osiedle sąsiadować będzie z rekreacyjnymi bulwarami. Dzięki przemyślanemu projektowi - z każdego mieszkania w inwestycji zapewniamy przynajmniej boczny widok na tereny zielone.


Białystok Apartamenty Tysiąclecia

Apartamenty Tysiąclecia

Apartamenty Tysiąclecia
Białystok, Al. 1000-lecia PP
termin realizacji: zrealizowane,
mieszkania od 77 do 190 m

Komfort apartamentu za cenę mieszkania.
Apartamenty Tysiąclecia to jedna z nowocześniejszych inwestycji na białostockim rynku mieszkaniowym. Oferujemy tu apartamenty o wysokości zwiększonej do 2,7 m z obszernymi tarasami, balkonami i dużą ilością przeszkleń. Dzięki specjalnej konstrukcji (grube stropy i ściany nośne) apartamantowiec Tysiąclecia jest bardzo cichym budynkiem.
Zostało ostatnie mieszkanie o pow. 103 m2

Bogata infrastruktura publiczna: przedszkola, szkoły, przychodnie jest zapewniona na przylegającym osiedlu. Udane zakupy gwarantuje pobliska galeria handlowa z delikatesami Piotr i Paweł oraz przyszła część handlowa obiektu.

Białystok Domy Nowodworskie

Domy Nowodworskie

Domy Nowodworskie
Nowodworce k. Białegostoku, ul. Supraślska
Termin realizacji: IV kwartał 2015r.
Domy od 130 do 140m2
Elegancka oaza spokoju.
To propozycja dla klientów poszukujących wymarzonego domu z ogrodem. Położone na wzniesieniu gwarantują niepowtarzalne widoki na dolinę rzeki Supraśl. Zaprojektowane na obszernej działce wyposażonej nawet w parking dla gości - Domy Nowodworskie w otoczeniu zieleni stanowią propozycję dla wyjątkowego klienta. Domy wyróżniają się funkcjonalnymi projektami w stonowanej architekturze. Tworzą przytulne i eleganckie osiedle. Proponowane rozwiązania i metraże zadowolą osoby poszukujące prestiżu i komfortu.


Położenie - w sąsiedztwie trasy wylotowej do uzdrowiskowego Supraśla a zarazem w pobliżu ważnych tras komunikacyjnych w mieście. Lokalizacja - na zamkniętym, strzeżonym osiedlu domów jednorodzinnych.

Białystok Apartamenty Tysiąclecia II

Apartamenty Tysiąclecia II

Apartamenty Tysiąclecia II
Białystok, Al. 1000-lecia PP
Termin realizacji: gotowe do odbioru
mieszkania od 63 do 133m2

Kompleks apartamentowy dla wymagających.
Apartamenty Tysiąclecia to popularna inwestycja na rynku białostockim. Jej drugi etap to kolejna odsłona standardu, którego próżno szukać u konkurencji. Podwyższone pomieszczenia zapewniają poczucie przestrzeni, ponadstandardowe okna gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz. Budynek realizowany jest z zachowaniem najwyższych standardów – stolarka okienna drewniana, wyciszona konstrukcja, doskonała funkcjonalność.

Bogata infrastruktura publiczna: przedszkola, szkoły, przychodnie jest zapewniona na przylegającym osiedlu. Udane zakupy gwarantuje pobliska galeria handlowa z delikatesami Piotr i Paweł oraz przyszła część handlowa obiektu. Miejsce doskonale skomunikowane z centrum miasta.

Białystok Apartamenty Tysiąclecia III

Apartamenty Tysiąclecia III

Apartamenty Tysiąclecia III
Białystok, Al. 1000-lecia PP
Termin realizacji: luty 2016r
Kompleks apartamentowy dla wymagających.
Apartamenty Tysiąclecia to popularna inwestycja na rynku białostockim. Jej drugi etap to kolejna odsłona standardu, którego próżno szukać u konkurencji. Podwyższone pomieszczenia zapewniają poczucie przestrzeni, ponadstandardowe okna gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz. Budynek realizowany jest z zachowaniem najwyższych standardów – stolarka PCV, wyciszona konstrukcja, doskonała funkcjonalność.

Bogata infrastruktura publiczna: przedszkola, szkoły, przychodnie jest zapewniona na przylegającym osiedlu. Udane zakupy gwarantuje pobliska galeria handlowa z delikatesami Piotr i Paweł oraz przyszła część handlowa obiektu. Miejsce doskonale skomunikowane z centrum miasta.

Białystok Sun Lofty Tysiąclecia

Sun Lofty Tysiąclecia

Sun Lofty Tysiąclecia
Białystok, Al. 1000-lecia PP
termin realizacji: gotowe do odbioru
dwa ostatnie mieszkania o pow. 83 m2
Sun Lofty Tysiąclecia - oryginalna propozycja.
Od dawna dużą popularnością cieszą się lofty – przestrzenie mieszkalne adaptowane z budynków pofabrycznych. Mamy przyjemność zaprezentować Sun Lofty Tysiąclecia czyli mieszkania powstające w oparciu o istniejącą żelbetową konstrukcję budynku. Warto przemyśleć tę propozycję – dzięki słupowej konstrukcji – przestrzeń mieszkalna podlega nieograniczonej aranżacji. Południowa ekspozycja wszystkich mieszkań gwarantuje stałą obecność słońca. Sun Lofty to propozycja dla osób oryginalnych poszukujących ciekawego miejsca do życia.

Tu wszystko jest pod ręką – szkoła, przedszkole, zakupy, tereny zielone. Co ważne – zarówno dojazd do centrum, jak i dotarcie do lasów na obrzeżach miasta zajmują parę minut. Ponadto - przestronne tarasy zapewnią możliwość relaksu na świeżym powietrzu.

Białystok Słoneczne Tarasy 2

Słoneczne Tarasy 2

Słoneczne Tarasy 2
Białystok, Al. Jana Pawła II
termin realizacji: budynek 5 - ostatnie mieszkania, budynek 6 - gotowe do odbioru, budynek 7 - 30 kwiecień 2016r.
mieszkania od 35 do 75 m2

Południowy stok Słoneczne tarasy II,
Drugi etap popularnej inwestycji Słoneczne Tarasy. Samodzielny budynek składający się z bliźniaczych apartamentowców z własnym, ogrodzonym ogródkiem i placem zabaw dla dzieci. Niewątpliwym atutem inwestycji jest sąsiedztwo rozległych, zielonych terenów rekreacyjnych oraz wyłącznie osiedlowego ruchu samochodowego. Osiedle Słoneczne Tarasy posiadać będzie własny, dwuhektarowy park w sąsiedztwie rzeki Białej co uczyni tę lokalizację atrakcyjną dla osób ceniących możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu.

Słoneczne Tarasy II to rozsądna propozycja dla tych, którzy mieszkając w zacisznej okolicy chcieliby mieć ułatwiony dojazd do centrum i innych dzielnic miasta.

Białystok Nowa Blokowa

Nowa Blokowa

Nowa Blokowa
Białystok, ul. Blokowa
termin realizacji: gotowe do odbioru
ostatnie mieszkanie o pow. 77 m2

Spokojne miejsce na istniejącym osiedlu.
Nowa Blokowa to nowoczesna inwestycja położona na osiedlu Antoniuk. Nowoczesność oznacza tu podziemne garaże, perfekcyjne rozplanowanie komunikacji wewnątrz kompleksu mieszkaniowego łącznie ze skierowaniem ruchu samochodowego do kondygnacji -1, cichymi windami i doskonałą jakością wykonania. Dzięki umiejscowieniu na istniejącym osiedlu - Nowa Blokowa gwarantuje łatwy dostęp do istniejącej infrastruktury publicznej, przedszkola, szkoły

Nowoczesna inwestycja w zacisznym miejscu. Sąsiedztwo pełnej infrastruktury publicznej

Białystok Pogodna Zachodnia

Pogodna Zachodnia

Pogodna Zachodnia
Białystok, ul. Zachodnia/Żeromskiego
GOTOWE DO DOBIORU
ostatnie mieszkanie

Nowoczesne osiedle z własnym ogrodem.
Pogodna Zachodnia to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany na terenie dzielnicy Nowe Miasto. Głównym atutem inwestycji jest nowoczesna forma budynku oraz wewnętrzny ogród dostępny tylko dla mieszkańców. Budynek zlokalizowany jest nieopodal niedawno zrealizowanych kameralnych inwestycji mieszkaniowych. Na Zachodniej mieszkańcy uzyskają sąsiedztwo istniejącego młodego osiedla oraz nowoczesną infrastrukturę publiczną.

Pogodna Zachodnia to doskonała propozycja na pierwsze lokum na osiedlu, które posiada już wszelkie potrzebne udogodnienia.

Białystok Zielone Osiedle II

Zielone Osiedle II

Osiedle Zielone II
Białystok, ul. Warmińska
termin realizacji: gotowe do odbioru
mieszkania 88 m2

Zamieszkaj w zieleni.
Drugi etap niezwykle popularnego osiedla Osiedle Zielonego położonego w urokliwym zakątku miasta. Kameralne, niskie budynki mieszkaniowe o uniwersalnej architekturze położone są w sąsiedztwie atrakcyjnych terenów zielonych. Do tego – dojazd do Alei Piłsudskiego zajmuje parę minut. W okolicy znajduje się galeria handlowa Biała oraz szereg placówek handlowych. Planowanya rozbudowa dróg usprawni komunikację z osiedlem.

Atrakcyjna cena powierzchni oraz łatwy układ komunikacyjny gwarantują udany zakup. Rozbudowywana sieć drogowa pozwala nazwać osiedle perspektywiczną inwestycją.

Białystok Zakątek Wołyńska

Zakątek Wołyńska

Zakątek Wołyńska
Białystok, ul. Wołyńska
termin realizacji: gotowe do odbioru
ostatnie mieszkanie, wykończone pod klucz, gotowe do odbioru.

Wprowadź się na młode osiedle.
Kameralna inwestycja na popularnym osiedlu Sybiraków. Gotowa infreastruktura handlowa i usługowa w sąsiedztwie. Zaciszna i spokojna lokalizacja. Mała ilość mieszkań i ich interesujące rozplanowanie gwarantują, że na Wołyńskiej zamieszkasz w dobrym towarzystwie.

Kameralna inwestycja na popularnym osiedlu Sybiraków.

Białystok Apartamenty Kręta

Apartamenty Kręta

Apartamenty Kręta
Białystok, ul.Kręta
Termin realizacji: czerwiec 2017
mieszkania od 41 m2 do 88 m2

Najpopularniejsze osiedle Białegostoku.
Nowe Miasto jest najbardziej poszukiwaną lokalizacją w mieście. Dlaczego? Udało się tu stworzyć osiedle spełniające wszystkie wymagania nowoczesnych mieszczan. Są ogólnodostępne tereny rekreacyjne i atrakcyjne placówki handlowe. Dojazd do centrum to kwestia paru minut.
Apartamenty Kręta to eleganckie budynki oferujące popularne rozkłady mieszkań, podziemne parkingi i place zabaw. Położone na granicy zabudowy jednorodzinnej - zagwarantują przyszłym mieszkańcom spokój i wygodę.