Rezydencja Wilanówka, Warszawa

Lokalizacja

„Rezydencja Wilanówka”

„Rezydencja Wilanówka” to kameralny budynek wielorodzinny o niskiej zabudowie, który usytuowany jest na granicy warszawskiego Wilanowa oraz Mokotowa przy ul. Sytej. To przykład klasycznej i tradycyjnej architektury willowej z nutą nowoczesności o wysokim standardzie i funkcjonalnych rozwiązaniach, w samym sercu terenów zielonych.
Zapraszamy do „Rezydencji Wilanówka” !

Lokalizacja wśród zielonego pejzażu.

„Rezydencja Wilanówka” powstaje na granicy Zawad i Wilanowa Królewskiego przy ulicy Sytej. Nieruchomość położona jest w na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. W niedalekiej odległości od inwestycji znajduje się Rezerwat Morysin, który z trzech stron otoczony jest Jeziorem Powsinkowskim oraz rzeczką Wilanówką. Ponadto, nasza Rezydencja sąsiaduje z Wilanowskim Parkiem Kulturowym. Przeważającym rodzajem, zagospodarowania terenu wokół inwestycji, jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz kameralne osiedla na okolicznych błoniach.

Dzięki istniejącej sieci dróg, inwestycja jest dobrze skomunikowana z każdą częścią Warszawy. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz wiele ścieżek rowerowych i alejek spacerowych, dla osób lubiących aktywność na świeżym powietrzu.

„Rezydencja Wilanówka” to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, ceniących ciszę i spokój oraz życie w harmonii z dala od miejskiego zgiełku.

 • Doskonałe położenie
 • Nowoczesne windy
 • Obszerne tarasy
 • Prestiżowa okolica
 • Uliczka osiedlowa
 • Zielona okolica

Opis

O rezydencji ….
„Rezydencja Wilanówka” to idealny przykład stonowanego i kameralnego budynku, dającego poczucie bezpieczeństwa i prywatności mieszkańców . Na pewno trafi w gusta tych, którzy lubią klasyczne formy z lekką nowoczesnością. Do wysokiego standardu inwestycji przyczynią się dobrej jakości materiały budowlane, wykończeniowe oraz funkcjonalne układy mieszkań. Budynki mają trzy kondygnacje nadziemne . Wszystkie poziomy skomunikowane są za pomocą przestronnych klatek schodowych oraz wind. Mieszkania na parterze będą miały dostęp do indywidualnych ogródków i tarasów . Doskonałym rozwiązaniem są również balkony, które zapewnią strefę do prywatnego relaksu. Wysokiej jakości, widne okna zagwarantują słoneczne wnętrza oraz korespondować będą z jasną elewacją i spadzistymi dachami . Dodatkowo została zaprojektowana przestrzeń na podziemną halę garażową, gdzie mieszkańcy osiedla mogą parkować swoje auta.

Oferta mieszkań
W naszej ofercie posiadamy mieszkania o pożądanych metraż i układach. Dostępne będą lokale 2-pokojowe, 3-pokojowe i 4-pokojowe od 32m2 do 102m2. Funkcjonalne, przestronne i dobrze doświetlone mieszkania, to korzystna propozycja dla osób poszukujących nowego apartamentu na Wilanowie. Przemyślane rozkłady spełniają potrzebny zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi, dając poczucie wygody i pełnego komfortu.
Jeżeli szukasz komfortowego i przestronnego miejsca do życia dla siebie lub swojej rodziny, to „Rezydencja Wilanówka” jest właśnie dla Ciebie. Postaw na tradycje i kameralność w otoczeniu samej zieleni i każdego dnia ciesz się spokojem od miejskiego hałasu i pędu.

Mapa

  [wpgmza id="39"]

  Mieszkania

  Wnętrza

  ROGOWSKI CZARNA nowa

  ROGOWSKI CZARNA nowa

  Standard

  Technologia wykonania:
  KONSTRUKCJA
  – ściany zewnętrzne i wewnętrzne żelbetowe monolityczne oraz murowane z pustaków silikatowych oraz gazobetonowych
  – stropy żelbetowe monolityczne
  – klatki schodowe żelbetowe monolityczne,
  ŚCIANY WEWNĘTRZNE
  – ściany wewnętrzne międzylokalowe żelbetowe monolityczne oraz murowane z pustaków gazobetonowych
  – ściany w części podziemnej żelbetowe monolityczne oraz murowane z pustaków silikatowych
  – ściany działowe murowane z pustaków gazobetonowych
  POSADZKI
  – Posadzka w pomieszczeniach technicznych wykończona płytkami gresowymi

  Wysokość pomieszczeń:

  – lokale mieszkalne (parter – 1 piętro) – 261 cm, (II piętro) – 252-260 cm
  – pomieszczenia w podziemiu (garaż i pomieszczenia techniczne) - ~248 cm

  Standard prac wykończeniowych w części wspólnej budynku i terenie wokół niego, stanowiącym część wspólną nieruchomości:
  Strefy wejściowe:
  Każde wejście wyposażone jest w przedsionek pełniący funkcję wiatrołapu. W przedsionku znajdują się skrzynki na listy, tablica informacyjna oraz domofon. Wykończenie przedsionka: posadzka z płytek gresowych. Przy wejściu wycieraczka listwowa gumowo-tekstylna. Ściany i sufit tynkowane i malowane w kolorze białym z cokołem z płytki gresowej.
  Z przedsionka prowadzi wejście do pomieszczeń komunikacji wspólnej: korytarze, otwarta klatka schodowa oraz dźwig osobowy. Wykończenie komunikacji wspólnej: posadzka z płytek gresowych, ściany tynkowane i malowane w kolorze białym z cokołem z płytki gresowej. Sufity tynkowane i malowane w kolorze białym. Na ścianach lustra.
  Klatka schodowa, biegi schodowe – tynkowane i malowane w kolorze białym. Ściany klatki tynkowane i malowane w kolorze białym. Balustrady ze stali nierdzewnej lub stalowe malowane proszkowo. Drzwi dźwigu osobowego wykończone portalem ze stali nierdzewnej. Kabina dźwigu wykończona panelami ze stali nierdzewnej bądź wypełnione lustrami. Z przestrzeni wspólnej znajdują się wejścia do poszczególnych lokali mieszkalnych.
  Fasada:
  Fasada wykonana w większości w tynku w technologii lekkiej-mokrej. Na fragmentach fasady ( ściany oporowe) beton architektoniczny.
  Zagospodarowanie terenu:
  Na terenie będą się znajdować ciągi komunikacyjne wewnętrzne wykonane z kostki betonowej, miejsca postojowe. Ogrody przypisane do poszczególnych lokali mieszkalnych wydzielone ogrodzeniami panelowymi. Oświetlenie terenu i ogrodzenie. Zieleń projektowaną w otoczeniu budynków stanowią nasadzenia wysokie, średnie i niskie, krzewy, pnącza i trawniki.

  Obsługa komunikacyjna:
  Całość inwestycji będzie obsługiwana komunikacyjnie z drogi wewnętrznej od ul. Sytej poprzez zjazd do garażu podziemnego. Dojścia piesze do budynku do dwóch klatek schodowych od strony drogi wewnętrznej.
  Połączenia z wewnętrznymi ciągami pieszymi oraz wejściami do budynku są w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie kondygnacje mieszkalne i garażowa są dostępne za pomocą schodów oraz dźwigu osobowego (również w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych).